Nyní se otevírá jedinečná příležitost pro ty, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu. Chcete vědět více? Podívejte se na příběhy našich úspěšných zaměstnanců nebo nás kontaktujete na telefonním čísle 776 836 226.

Proč u nás pracovat?

Máme fungující a dobře prodejné produkty, které pomáhají v podnikání desítkám tisíc podnikatelů z řad živnostníků, malých a středních firem.

  • Jsme úspěšná internetová firma. Jsme neformální ve svém jednání i oblékání. Tykáme si bez rozdílu pracovních pozic, tedy i s majitelem a managementem.
  • Vaši dobrou práci umíme ocenit, a to nejen finančně, ale i pracovním postupem a rozvojem. Řada našich zaměstnanců u nás postupuje na vyšší pozice.
  • Máme příjemné pracivní prostředí. Pracujeme v otevřených kancelářích, které se nacházejí jen 5 minut od metra Nové Butovice.
  • Nabízíme hodnotné benefity. Poskytujeme příspěvek na stravování, pitný režim, ovoce pro zaměstnance zdarma, relaxační zóna na pracovišti a další.
  • Pro naše zaměstnance pravidelně připravujeme firemní akce.
  • Nabízíme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek v rozvíjející se společnosti.

Fotky

Příběhy úspěšných zaměstnanců

Quido Hartman – teamleader

Quido začínal jako obchodník. Po několika měsících využil své šance a začal vést prodejní tým. Na své lidi je náročný, ale spravedlivý. Stále hledá nové cesty, jak zlepšovat výsledky.

Nikoleta Udayová - junior obchodník

Nikoleta je nadějná obchodnice, jejíž výsledky se týden od týdne zlepšují. Její nadšení pro obchod je nakažlivé a v B2M.CZ si velmi vážíme jejího nasazení a přístupu k prodeji.

Marek Kováč – senior obchodník

Marek pracuje v B2M.CZ od března 2015. Za tu dobu prošel mnoho kampaní a opakovaně prokázal schopnost vydobýt si prodejní úspěch na různých produktech.

Soutěže

Soutěž o poukázky do Alzy vyhrává tým Mirky Hodaňové, gratulujeme!

InHouse oddělení příchází s další soutěží pro své obchodníky, tentokrát vyhrává tým s nějlepším výsledkem. Každý obchodník obdrží 2000 Kč v poukázkách do Alzy!


Soutěž o iPhone 6 a iPad zná své vítěze. Gratulujeme Ivaně Beniakové a Alexandře Martinkovičové!

InHouse oddělení vyhlašuje novou soutěž o iPhone 6 a iPad.