Management

Petr Valeš
Majitel společnosti

Petr Valeš je vizionář zodpovědný za strategické směřování společnosti. Posledních 8 let se naplno věnuje rozvoji B2M.CZ.

Právě on je tím, kdo před lety s myšlenkou poptávkového systému přišel a vybudoval silný produkt, díky kterému se společnost B2M.CZ zařadila mezi přední internetové hráče na středoevropském trhu, a firmu, pro kterou jenom v České republice a na Slovensku pracuje přes 150 kolegů.

Petr se ve volném čase věnuje sportu a je fascinován teorií prodeje a marketingu. Čte Forbes, sleduje ČT24 a poslouchá J.A.R.

Otto Kočí
Ředitel společnosti

Otto Kočí je životní optimista a workoholik. Do B2M.CZ nastoupil jako produktový manažer a od roku 2011 působí na pozici ředitele společnosti. Je zodpovědný za růst firmy, hledání nových produktů i hladký chod společnosti.

Bohaté pracovní zkušenosti nasbíral například ve společnosti Internet Trading, Seznam.cz nebo při vedení polské pobočky Ataxo Poland.

Mezi hlavní záliby patří step (Otto je několikanásobný mistr republiky a aktuálně také prezident Českomoravského stepařského svazu), společenský tanec a hlavně rodina – Otto je hrdý otec dvou synů.

Jakub Truneček
Manažer IT

Jakub Truneček působí na pozici manažera IT a zodpovídá za fungování firmy po technické stránce a spolupráci s externími dodavateli IT a telco služeb. V B2M.CZ působí již od roku 2007 a získané zkušenosti rád předává svým kolegům.

Před nástupem do B2M.CZ působil jako developer webů a aplikací. Zabýval se například vývojem sledovacího systému do aut pro bezpečností agenturu. Vystudoval výpočetní techniku a elektroniku a softwarové inženýrství.

Ve volném čase se Jakub věnuje technologiím, rád sportuje a zajímá se o historii a filmy.

Hynek Harvánek
Manažer poptávkového týmu

Hynek Harvánek je vedoucím poptávkového týmu. Dohlíží na to, aby všechny poptávky a veřejné zakázky byly rozeslány včas a v pořádku.

V minulosti působil na různých pozicích ve společnosti Telefónica O2, kde se postupně vypracoval na vedoucího prodejního týmu. Poslední dva roky pak zastával pozici procesního specialisty.

Hynek se spolu s manželkou věnuje svým dcerám. Relaxuje na kole v Brdech a jeho velkým koníčkem je pražení kávy pro sebe a své přátele.